Të blesh shtëpi jashtë, ja ku ia vlen

11/02/2013 3:22 PM 0 komente

Blerja e shtëpive në vende të ndryshme të Europës dhe dhënia e tyre më pas me qira duket se është kthyer në një tendencë të vërtetë. Po ku mund të bëni blerjet më të mira? Artikulli zbulon “hartën”. Europianët, gjithnjë e më shumë, po tentojnë të blejnë një shtëpi të dytë jashtë vendit ku ata jetojnë. Ndoshta kjo mund të jetë një ide e mirë për t’u ndjekur edhe nga shqiptarët. Arsyeja kryesore është gjetja e një raporti të mirë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of