Te gjithe rreth tavolines

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Asnje nuk do te preke shpenzimet e darkes se Vitit te Ri, por mos prisni shume dhurata Askush nuk do te kursehet per ta pritur ne nje tavoline plot me te mira vitin 2008. Nata e nderrimit te viteve duket se do te jete e veçante per te gjitha familjet shqiptare. E pasur me shoqeri, muzike dhe tavolinen plot. Megjithese gjate vitit jane ankuar per rritje te çmimeve, rritje te kostos se jeteses, nivel te ulet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of