Te huajt ne kerkim te tregut

01/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Nga Laura çela Sa te veshtire e kane investitoret e huaj, qe kerkojne te hyjne ne tregun shqiptar, per t’u orientuar nga studime apo te dhena tregu. Shumica u drejtohen enteve publike dhe te pavarura, por edhe agjencive te specializuara private. Italianet: Sukses nese prodhon aty ku mungon produkti vendas Vincenzo Pastoressa eshte nje italian “i hershem” ne Shqiperi dhe e ka mjaft te lehte te pergjigjet nese e pyet per realitetin e ketushem. Administratori i kompanise me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of