Te huajt qe kerkojne Shqiperine

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Interviste me Presidentin e Shoqates se Investitoreve te Huaj ne Shqiperi z. Thomas Papaspyrou “Konferenca dhe ekspozita mbi Burimet natyrore te Shqiperise”, qe po organizohet nga Shoqata e Investitoreve te Huaj (FIAA) dhe ElidaCo ’94 ka terhequr interesin e investitoreve te shumte te huaj, qe duan te investojne ne Shqiperi. “Monitor”, si media partnere ne kete konference sjell me shume detaje nepermjet nje interviste me z. Thomas Papaspyrou, Presidentin e Shoqates se Investitoreve te Huaj ne Shqiperi     […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of