Te kerkoni pune ne vitin 2011

09/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Tashmë jemi në fillim të vitit 2011 dhe është koha për të kontrolluar kërkimin tuaj për punë. Këtë vit, kompanitë mund të mos kërkojnë, siç kanë kërkuar, të punësojnë në vitet e kaluara. Ju takon juve të punësoheni. Harroni se si po zhvillohet ekonomia. Reflektoni për zhvillimet e vitit të kaluar nëse ju duhet, por mos e mbani mendjen aty. Këtë vit fokusi juaj është të gjeni punën e duhur për ju dhe të bëni gjithçka që mundeni për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of