Te luash me zjarrin

04/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Megjithe shtimin e rasteve te zjarrit ne biznese dhe apartamente, shqiptaret vazhdojne te jene pak te ndergjegjshem per nevojen e sigurimit Thuhet se me zjarrin e me ujin nuk behet shaka. Por me sa duket, shqiptaret ende nuk jane shume te vetedijshem per rreziqet qe mund te vijne nga forcat e natyres. Sipas te dhenave zyrtare qe raporton Autoriteti i Mbikeqyrjes Financiare, vlera e primeve te shkruara bruto per sigurimin nga zjarri dhe forcat e tjera […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of