Te marresh para nga Google

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Një nga arritjet më të suksesshme të GNext ka qenë partneriteti me Google. Si mund të bëhet kjor Laidi na e shpjegon shkurtimisht. “Për të qenë klient i Google duhet të kesh një prani në internet, një faqe interneti. Duhet të kesh një përvojë bazë në fushën e shërbimeve virtuale dhe duhet të veprosh brenda të gjitha rregullave standarde, pa pirateri dhe shkelje. Deri më sot, kam marrë disa ceqe në para për punën që kam bërë. Gjithcka nisi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of