Te menaxhosh mbledhjet

29/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kur ju thirreni ne nje mbledhje, padyshim do te perballeni me disa probleme qe hasen rendom, kur çdo grup mblidhet se bashku. Natyra e ketyre problemeve eshte e zakonshme, por nese ato nuk menaxhohen ne menyren e duhur do te shkaktojne probleme. Perpara se te diskutoni çeshtje strategjike duhet te mbahet parasysh se ne radhe te pare duhet te percaktohen ne menyre te qarte rolet dhe menyra e procedimit ne mbledhje. Ekspertet sugjerojne se grupimet, te cilat kryejne mbledhje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of