Te menaxhosh ndryshimin

15/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Flet Gazmend Haxhia, biznesmeni dhe menaxheri, qe eshte shpallur si nje nga lideret e rinj globale per vitin 2008 nga Forumi Ekonomik Boteror, Davos Ne moshen 40-vjeçare shqiponja ka dy mundesi, ose do te ngordhe sepse i ulet sqepi dhe nuk merr dot ushqim, ose do te rilinde. Por qe te rilinde duhet te kaloje nje proces shume te dhimbshem, te shkoje ne maje te shkembit, te germoje sqepin dhe te heqe puplat e gjoksit dhe ne kete menyre […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of