Të menduarit jashtë kornizës

10/10/2016 5:11 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShitjet me pakicë në industrinë e konsumit Industria e shitjes me pakicë do t’u nënshtrohet ndryshimeve thelbësore dhe drastike në dekadën e ardhshme, ndërkohë që përpiqet vazhdimisht që të mbajë ritmin e konsumatorëve që ndryshojnë me shpejtësi. Konsumatorët janë më të informuar, më të lidhur dhe më të fuqizuar se sa kanë qenë më parë. Si rezultat, pritshmëria dhe kërkesat e tyre po rriten me shpejtësi dhe do të vazhdojnë kështu edhe në të ardhmen. Teknologjia ka qenë nxitësi kryesor […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of