Te modelosh opinionin publik

20/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Duhen bërë përpjekje për të arritur objektivat dhe jo për të kursyer paratë. Paratë që kursehen atje ku nuk duhen kursyer, janë para që harxhohen kot. Administrata tatimore (Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve dhe degët e tatimeve në rrethe), që nga fillimi i vitit 2006 e këtej, mbi bazën e një programi të studiuar mirë, ka hyrë në një dialog të hapur me komunitetin e biznesit tatimpagues, përfaqësuar nga Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë, Shoqata e Investitorëve Italianë në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of