Te ndjekesh rrugen

03/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të ndryshosh karrierën, zakonisht është një proces i gjatë, i ngadaltë, ndaj të jesh i motivuar gjithmonë, mund të kthehet në një sfidë. Gjatë këtij rrugëtimi, keni kaluar momente të vështira dhe keni pasur ndjesi të tilla si: Nuk e bëj dot; është shumë e vështirë; nuk do të funksionojë; jam i frikësuar ndaj do të jetë më mirë të mos bëj asgjë; jam shumë i lodhur për këtë; do ta nis nesër; kam shumë për të bërë për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of