Te paguhesh ne kohen e proves

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Ekspertet jane te mendimit se ambicja dhe karriera per nje profesionist eshte paresore, por kjo shihet e lidhur ngushte edhe me anen financiare. Sepse nese nje person punon “fort” dhe nuk shperblehet financiarisht nga kompania e tij ai heret a vone do te ndihet i pavleresuar. Suksesi profesional i shoqeruar me shperblimin financiar shihet si nje rast ideal per zbatim. Nje dukuri qe ndeshet rendom edhe ne biznsin vendas eshte pikerisht motivimi financiar i mohuar ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of