Të (pa)thënat e turistëve për Shqipërinë

12/08/2019 8:20 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTurizmi në Shqipëri? Tripadvisor ka mbi 130 mijë përshtypje të të huajve rreth hoteleve në Shqipëri, destinacione atraktive, restorantet etj. Ajo çfarë vijon të mbetet e pandryshuar këtë vit, janë ‘ankesat’ e turistëve mbi infrastrukturën e dobët të rrugëve apo shërbimit jocilësor. Risia në mesin e komentuesve ishte rritja e interesit për të blerë prona në Shqipëri…   Jemi në gusht dhe një pjesë e konsiderueshme e njësive akomoduese në Shqipëri i kanë mbyllur rezervimet që më herët. Shqipëria jonë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of