Te pavemendshem

18/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Pjesa me e madhe e konsumatoreve shqiptare nuk jane te vemendshem ne blerjet qe bejne. Mbeshtjellja e bukes qe e ngrohte ne qese plastike, apo mishi pa certifikaten e veterinerit vazhdojne te shiten pa problem ne tregjet kryesore te vendit. Ndonese bleresit ankohen vazhdimisht per cilesi te dobet te produkteve dhe kushtet e keqija ne te cilat ato tregtohen, blerjet e vazhueshme bejne qe tregtues te tille te vazhdojne te mbijetojne. Konsumatoret besojne se eshte inspektoriati […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of