Te punesosh njerezit

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Përfshiji ata në detyra, të cilat "dihen" që do të kryhen. Përcakto objektiva të qartë në terma të gjatë. ‘( Mund të përfitoni rezultate të shkëlqyera në një afat kohor të gjatë. Kërkohet një kohë e gjatë dhe shumë investim nga ana personale e drejtuesit. Në këtë aspekt drejtuesi nuk përfiton përparësi personale. 2 Kjo metodë drejtimi është diskutuar shumë herë dhe në mënyrë intensive, por është cilësuar si "e ndjeshme dhe e fortë". FacebookLinkedinTwitteremailPrint

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of