Te rejat me te fundit nga internetir.

18/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Irma Metra Nese deri dje kemi folur per diskutime te ndryshme qe jane duke u bere per rritjen e shpejtesise se internetit si dhe hedhjen ne treg te rrjeteve me fibra optike te cilat do te mundesonin nje shpejtesi prej 100 Mbps, nese hedhim nje sy nga Republika Komuniste e Kines do te shohim se me te vertete kinezet po na parakalojne ne menyre galopante. Ne fakt Kina eshte duke hedhur ne treg internetin e gjenerates se re. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of