Te rivalizosh importin

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Elona Gusmari Pse-te e menaxhimit te birres   Flet Edlira Mali, drejtore ekzekutive e agjencise se marketingut Ogilvy Albania Pas  nje rikonstruksioni dhe investimi mjaft cilesor qe i kalonte 15 milion euro, Birra Korça synoi te rihynte agresivisht ne treg me se dy vjet me pare. Me nje mesazh per ringjalljen e tradites se fabrikes se pare shqiptare qe prej vitit 1928 dhe cilesise qe ia garanonte investimi i ri, Birra Korça u pozicionua ne tregun elite, ne konkurrence […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of