Te shesesh Insig

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Christopher Watts** Cila eshte vlera e Insigr Llogaritjet tregojne per nje vlere mesatare te Insig prej 43-48 milion euro dhe nje vlere minimale prej 32 milion euro. Te dhenat e tregut te sigurimeve te vitit 2007, te publikuara nga Autoriteti i Mbikeqyrjes Financiare (AMF), tregojne qarte se ne treg ka pasur disa fitues. Por kompania shteterore e sigurimeve Insig nuk eshte nje prej tyre. Te dhenat vijne ne nje kohe te keqe per qeverine shqiptare, e cila shpreson […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of