Te zgjedhesh imazhin e duhur

11/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të zgjedhësh imazhin e duhur   Si përdoret imazhi femëror në publicitetin e produkteve dhe shërbimeve. Gabimet që bëjnë kompanitë shqiptare, që rrezikojnë të japin mesazhine gabuar te konsumatorët. Flasin ekspertët   Nga Elona Gusmari Të jesh e bukur është vetëm një kusht, por kur kthehesh në imazhin e një kompanie apo produkti, loja bëhet akoma më e fortë. Qëllimi është të joshësh konsumatorin dhe të bësh të mundur që një produkt ose një shërbim të tërheqë vëmëndjen e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of