Techno

31/01/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Toshiba Satellite E205 fillon shitjen Toshiba ka filluar me shitjen e kompjuterëve të saj netbook Satellite E205, të cilët shfrytëzojnë teknologjinë Wireless Display të Intel. Ky sistem pa tela (wireless), i cili është paraqitur në panairin e elektronikës punon në çipet më të ri të Intel, të cilët u mundësojnë përdoruesve të shohin ekranin e netbookut në cilindo televizor të definicionit të lartë që ka hyrje kompozite apo HDTV. Adapteri i vogël lidhet drejtpërdrejt në televizor dhe ai pranon […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of