Tekno Celular, HTC hedh ne treg T-Mobile rG1r

15/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ky aparat eshte prodhuar nga kompania “HTC” dhe ka nje pamje te ngjashme me modelet e serite e dala ne treg nga “HTC TyTN II” dhe “HTC Touch Pro”. Ka nje gjatesi 117 milimetra, 53 milimetra gjeresi dhe 15 milimetra trashesi dhe peshon 159 grame. Nuk mund ta quajme “G1”, nje aparat shume terheqes, por mund te thuhet se ka nje ndertim te forte. Fundi i ketij aparati eshte i bute dhe pjesa e pasme eshte e ndertuar nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of