Tekno Celular: Motorola rRAZR2 V9r edicioni special i Ferrari-t

09/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kur Motorola hodhi ne treg modelin “RAZR V3”, kohe me pare ishte telefoni, qe te gjithe kerkonin ta kishin. Ishte i holle, metalik dhe me nje pamje terheqese. Ishte nje aparat me dy ekrane me ngjyra. Per pak kohe shitjet u pakesuan dhe Motorola duhej te mendonte per nje “gjetje” dhe modeli u quajt RAZR2 V9. Eshte nje telefon i pashem, me i holle se kurre me pare. Behet fjale per edicionin special te Ferrari-t. Po çfare ofron nje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of