Tekno Celular: Samsung i200, telefoni i biznesit

30/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Telefoni i levizshem, Samsung i200 eshte disi me i gjate ne krahasim me aparatet e tjere, me nje trashesi 11.8 milimetra dhe peshe mbi rreth 100 grame, pra lehtesisht i perdorshem. Ekrani eshte i paster dhe shoqerohet nga nje sistem butonash me pese komanda, si dhe me nje çeles. Ky i fundit eshte perfekt per shkrimin e tekstit dhe postes elektronike. Ne pjeset anesore ju do te shihni se eshte vendosur butoni per komandimin e kameres, te kartes se […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of