Tekno Celular: Samsung rF480r, nje telefon i dobishem

08/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Mendoni telefonin e Samsung-ut, “Omnia”, por katror. Nuk eshte nje surprize qe Samnsung ka menduar qe keta telefona dore te jene te ngjashem, por edhe te ndryshem ne forme, madhesine e mekanizmit te butonave ose edhe ne ekran. Ky aparat i dedikohet me shume perdoruesve meshkuj. Modeli “F480” ka nje peshe te kenaqshme dhe nje skicim te kendshem me rafinitura metalike. Samsung ka dizenjuar nje ekran me shume ngjyra dhe me shume ikona per menune. Nuk ka veshtiresi ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of