Tekno Celulare: Apple, iPhone 3G

17/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Telefoni i ri i prezantuar nga Apple paraqet nje game te gjere karakteristikash, nder te cilat perfshihet edhe ndryshimi i çmimit. Pas nje viti te rifreskimit te modelit me sistemin pa antene, Apple, hedh ne treg versionin e dyte iPhone 3G. çmimet e reja flasin per nje aparat qe kushton 250 dollare nga 599 dollare, qe eshte shitur me pare. Telefoni i levizshem iPhone 3G do te jete i disponueshem nga data 11 qershor dhe do te shitet ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of