Tekno Celulare: LG

09/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nese ka nje gje qe do t’iu pelqeje te modeli me i ri i hedhur ne treg nga kompania LG eshte padyshim sasia e informacionit te infiltruar. Telefoni i levizshem i kompanise LG, KF700 ka diçka me shume nga çfare ju prisnit te shikoni ne nje aparat me dy ndarje. LG e quan kete "prekje, kontakt dhe rrotullim ", duke iu referuar ekraneve me prekje, butonave me sistem numerik, si dhe tronditjeve te lehta, qe peson disku ne pjesen […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of