Tekno Celulare: LG Prada KE850

03/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Prada eshte nje nga markat me te medha te Botes se modes, e cila ne bashkepunim me kompanine LG ka hedhur ne treg modelin e saj me te fundit LG Prada ka nje dizenjim te dallueshem nga te gjithe e cila padyshim do t’iu habise. Sikurse edhe iPhone ka shume pak butona dhe dallohet per siperfaqen e saj te lemueshme. Me rreth 54 milimeta mespermes, si dhe 98.8 milimeta gjatesi, KE850 eshte i gjere, por aspak i parehatshem. Megjithate […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of