Tekno Celulare: Motorola ofron ROKR E8

22/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Teknikisht nuk mund te konsiderohet nje telefon “me prekje”, por prodhuesit garantojne se modeli i ri i kompanise Motorola, “ROKR E8” do te terheqe njerez energjike e te padurueshem. Nga testimet e kryera ka rezultuar se sa here nje aparat “E8” vihet ne dukje, ai nuk i shpeton dot syve kureshtare.   Telefoni i levizshem “E8” ka nje pjese te pasme te shkelqyeshme ne ngjyre te zeze dhe duket sikur ka mberritur nga hapesirat galaktike te teknologjise. Duke mos […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of