Tekno Celulare: Nokia 8800 Arte

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nese jeni nje person qe me kenaqesi do te shpenzoni per te blere nje Ferrari, atehere modeli me i ri i ofruar nga Nokia, 8800 Arte eshte telefoni qe kishit pritur Nokia e pershkruan krijimin e modelit te fundit 8800 si nje "sinteze unike, te nje cilesie te larte te xhamit dhe metalit ". Karakteristika “unike” mund te jete nje epitet i gabuar duke marre ne konsiderate ngjashmerine e modelit Arte me ate paraardhes, Sirocco. Ajo qe mund te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of