Tekno Celulare: Nokia hedh ne treg serine rSupernovar

18/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Celulari me i ri i propozuar nga kompania e njohur “7610 Supernova” mund te konsiderohet fare mire si ylli i serise Nokia, i dizenjuar me shume klas si per meshkuj ashtu edhe per femra. Kompania Nokia ben te ditur se ky model pasohet edhe nga tri te tjera. Me hedhjen ne treg te serise “Supernova” Nokia synon te joshe nje seri konsumatoresh, te cilet jane te interesuar ne stilin dhe koleksionin “L’Amour”, te prezantuar ne shtate seri. Ky celular […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of