Tekno Celulare: Nokia N82, detajin e ben kamera

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ne kohen kur detajet e aparatit Nokia, N82 ishin fiksuar, krijuesit e tij menduan se ky do te ishte telefoni me kamer i shumepritur. Kushton 959 dollare. Pamja e tij e jashtme mund te sjelle ne kujtese modelet e Sony Ericsson-it, qe jane super te holla dhe te stiluara me kujdes, siç eshte W890i, por N82 ruan shume me shume elemente te dallueshem. N82 eshte nje telefon qe ka nje stil dizenjimi te admirueshem. Pjesa ballore dhe anesore jane […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of