Tekno Celulare: Porsche P’9521

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint A do te deshironi te drejtoni nje makine te krijuar nga Nokiar Ndoshta. Po çfare do te mendonit per nje telefon te dizenjuar nga Porscher Eshte modeli me i ri i luksit qe i shtohet tregut te telefonise te levizshme dhe quhet P’9521. Padyshim ka shume karakteristika te dallueshme, per me teper ekranin me shenjat e gishtave. Jane padyshim karakteristika qe justifikojne çmimin prej 1,699 dollare. Telefoni P’9521 eshte nje arritje midis Porsche Design dhe Sagem. Telefoni mbulohet nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of