Tekno Celulare: Zbulohet rsekretir i LG-se, KF750

13/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Telefonet e levizshem LG Black Label kane nje menyre te veçante joshjeje sikunder edhe produktet Apple, por pa çmendurite e papermendura. LG çokollate dhe Shkelqimi (Chocolate dhe Shine) kane qene dy modele unike ne dizenjim. Telefoni i fundit “The Secret” (Sekreti) duket se eshte nje kryqezim mes dy modeleve te meparshem, i lemuar, i zi sikunder modeli çokollate me nje mase dhe model si Shine. LG eshte duke u fokusuar gjithnje e me shume tek ana teknologjike e gjerave. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of