Tekno Makina: Audi A4 S line

01/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Drita dite LED me nje paraqitje agresive, kjo eshte menyra e zgjedhur per te prezantuar modelin sportiv Audi A4 S-Line. Trofeu “Timoni i Arte”, 33,000 porosite qe ne momentin e prezantimit, çmimi Auto 1 ne Europe vleresuar nga me teper se 40 milione lexues ne 26 vende europiane si dhe komentet me pozitive nga ekspertet duket sikur e kane shtruar rrugen e suksesit edhe per linjen sportive te Audi A4 S line. Dizajni unik i se ciles eshte bere […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of