Tekno Makina: CITROeN C5

29/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Berlina e re ka linja qe prishin marredheniet me te shkuaren dhe mekanike te rafinuar,  por befason per disa zgjedhje “origjinale”, si p.sh mundesia e zgjedhjes se llojit te amortizimit te deshiruar nga vete klienti.     Rregulli flet qarte: nje makine qe ka klas dhe shfaq ide inovative permbush nje nga faktoret determinant te suksesit! Ka nga ato qe preferojne te ndjekin nje rruge “low risk”, duke propozuar permiresime estetike qe nuk permbysin skemat stilistike abituale, por ka edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of