Tekno makina: Kia Pro Ceerd

12/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Linjat interesante i japin makines koreane nje theks te kendshem sportiv, nderkohe qe aseti i amortizimit mundeson nje lehtesi drejtimi te pamenduar me pare. Ne brendesi te ofron hapesire dhe mikpritje. Nepermjet Pro Cee’d, Kia po tenton te hape nje dritare ne tregun e makinave me filozofi sportive. Ndryshe nga çfare mund te mendohet ky model u krijua si fryt i nje pune krejtesisht autonome ne krahasim me projektin origjine (C’eed me 5 dyer). “Femija” i fundit i shtepise […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of