Tekno Makina: Mercedes-Benz Slr McLaren Roadster

09/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shpejtesia e larte eshte nje koncept relativ kur je duke drejtuar nje Slr dhe perceptimi i saj kufizohet me shume nga faktore te tille si trafiku apo cilesia e rruges, sesa nga aftesite reale te makines. Pas tre vjetesh nga debutimi i versionit Coupè, prezantohet Slr McLaren Roadster: e bukur, e “zhveshur” dhe me agresive se kurre… Karakteristikat teknike te ketij varianti te hapur kane mbetur praktikisht te pandryshuara: motori 5,4 litra V8 kompresor çliron nje fuqi maksimale prej […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of