Tekno Makina: Nissan Qashqai+2

15/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Bëhet fjalë për atë me shtatë vende. E’ quella a 7 posti Rritet familja Qashqai. Ne fakt Nissan eshte gati te hedhe ne treg nje model me te ri Qashqai me karroceri me te gjate, e pershtatshme per shtate persona. Quhet Qashqai+2 pikerisht sepse i  eshte shtuar dhe nje rresht i trete me dy ndenjese per femije ose dy adulte me kusht qe te jene je me te gjate se 1.6 metra. Sidoqofte nese ndenjeset nuk jane te nevojshme […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of