Tekno Makina: Opel Insignia

02/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nje gjuhe stilistike e re, per nje epoke te re… Nje emer i ri, nje makine e re, nje ambicie e re. Me nje design teper inovativ dhe perberes teknologjik te sofistikuar, Insignia ben nje hap te madh perpara ne rrugen drejt ringjalljes se markes Opel. Gjithçka tek kjo makine me pese vende shpreh qarte politiken komerciale tradicionale te grupit GM, qe synon te ofroje nje teknologji te perparuar dhe design terheqes perkundrejt nje çmimi te arritshem nga te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of