Tekno Makina: PEUGEOT 308 RC Z

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint NJë HAP LARG REALITETIT Nga prova qe beme me kete koncept francez dolem ne keto perfundime: eshte sportivitet i delire i shprehur nepermjet stilistikes dhe dinamikes. Nje kufi ndares ndermjet endrres dhe realitetit. Format sinusoidale te dizenjuara nga shtepia franceze jane ne sintoni te plote me gjarperimet e rrugeve ku ka habitatin e saj. Ta shohesh ne rruge eshte nje ndjesi krejt tjeter nga vleresimi qe mund ti besh neper pedanat e showroom-eve, ku lartesia e papershtatshme nuk te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of