Tekno Makina: Saab

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pothuajse gati për tu prodhuar në seri. Modeli koncept 9-4x i është modeli me ngjashmërinë më të madhe për sa i përket formave dhe mekanikës me modelin kompakt SUV që pritet të dalë në treg në 2009-ën. Një gjë është e sigurt, ky model nuk do të mbetet një “show car” për një kohë të gjatë, kjo sepse presupozohet që duke u bazuar në këtë model të ndërtohet versioni përfundimtar i modelit Suv në kategorinë e mesme. Koncepti 9-4x […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of