Tekno Makina: Seat Ibiza SportCoupe

10/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Tashmë me 3 dyer Njekohesisht me pritjen e daljes ne treg te modelit te ri Ibiza, Seat ka zbuluar edhe informacionet e para zyrtare qe kane te bejne me nje variant me 3 dyer, i cili eshte menduar ti pershtatet kryesisht nje klientele te re ne moshe dhe dinamike. Jo rastesisht ky version eshte emertuar Ibiza Sportcoupe duke qene se karroceria mbetet gjithsesi me dy volume. E vetmja risi ka te beje me dimensionet me kompakte (4.093 metra gjatesi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of