Tekno Makina: Volvo C30 1.6 HDi Sport

09/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Me modelin e ri coupè Volvo ka treguar se di të bashkojë linja sportive dhe elegante në të njëjtën kohë, për të krijuar një makinë me karakter të fortë, të panjohur deri tani për markën suedeze. Efikase në rrugët e qytetit por edhe në ato të shpejta falë cilësive të paketës “Sport” dhe stabilitetit të ofruar nga ura e pasme, nuk zhgënjen as ne aspektin e konsumeve (15.4 km/lt) dhe komfortit akustik në kabinë. Por mbi të gjitha C30 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of