Tekno Makina: Volvo C30 1.6 HDi Sport

22/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Me modelin e ri coupè Volvo ka treguar se di te bashkoje linja sportive dhe elegante ne te njejten kohe, per te krijuar nje makine me karakter te forte, te panjohur deri tani per marken suedeze. Efikase ne rruget e qytetit por edhe ne ato te shpejta fale cilesive te paketes “Sport” dhe stabilitetit te ofruar nga ura e pasme, nuk zhgenjen as ne aspektin e konsumeve (15.4 km/lt) dhe komfortit akustik ne kabine. Por mbi te gjitha C30 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of