Tekno Makina:Abarth r500r

20/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Edhe per ne piste Marka me shenjen e akrepit rikthehet tek Fiat-I i vogel: 135 kf, moment motorik i variueshem dhe nje version special per gara. Me ne fund mberrin dhe Abarth “500”, pak me vonese nga koha qe ishte paralajmeruar versioni me sportiv i makines qytetese Fiat eshte perfunduar dhe pritet te dale ne shitje ne korrik. Pas rreth gjysme shekulli, marka qe dallohet prej akrepit ne kofano dhe makina e vogel utilitare italiane do te persesri sebashku. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of