Tekno Pajisje: Te shkarkosh video pa rrezik

04/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kater faqe zyrtare interneti jane mundesia juaj unike per te pervetesuar video te ndryshme, sportive, muzikore, sipas formatit te kompjuterit tuaj personal dhe sipas parametrave te Media Player Youtube, Dailymotion, Google Video, Metacafé. Faqe, te cilat per vite me radhe kane krijuar nje rrjet me miliona perdorues, duke i ofruar atyre mundesine per te pare dhe publikuar çdo lloj videoje, humoristike, sportive, skandaloze ose gazetareske. Llogaritet qe shkarkohen ne çdo minute, me shume se rreth 100,000 te tilla. Te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of