Tekno Programe: Apple prezanton dy Ipod te rinj

15/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Zhgenjehet kush priste me shume te reja Cilindri magjik i zotit Jobs me ne fund eshte boshatisur. Sigurisht qe lepuri duhet t’ia kete mbathur pas skenes se Yerba Buena Center per Artet ne San Francisco, ku themeluesi dhe drejtuesi i Apple beri gati nje ore prezantim. Klientet kane mbetur te zhgenjyer, pasi nuk kane gjetur ne kete prezantim asnje produkt te ri e revolucionar. Kesaj radhe, vemendja prej dy vitesh e mediave te perqendruara rreth prononcimeve te Apple ishte […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of