Tekno Televizore:Sot kerkohen formatet e medha

10/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Televizorët me ekran të sheshtë, në 2009-ën frenim Edhe gjashte muaj dhe pastaj kurba e rritjes se televizoreve me ekran te sheshte, kristal te lengshem apo plazma mund te filloje te ndaloje, ose te pakten te ngadalesoje shpejtesine. Vleresimi vjen nga nje prej protagonisteve te ketij tregu, kompania e Korese se Jugut Lg Electronics. Drejtuesit e saj presin nje renie te kerkeses ne 2009-en dhe ne te njejten kohe edhe nje renie te dukshme te çmimeve ne treg, ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of