Teknologji

23/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Samsung sjell modelin e telefonit Galaxy Europa i5500 Modeli i ri, i quajtur Samsung Galaxy Europa i5500, është një telefon i lirë Android, i cili vjen me versionin e parafundit, Android 2.1, ndërsa telefoni posedon edhe shumë karakteristika interesante. Galaxy Europa është një telefon me ekran prej 2.8 inç, ndërfaqe QVGA dhe rezolucion prej 240 x 320 piksel. Në këtë telefon gjendet edhe kamera me 2 megapiksel me LED ndriçues, ndërsa telefoni peshon 102 gramë dhe përmban dimensione prej […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of